Köszönjük!


BJGmeteo

Visszatekintő: Innováció 2011
2011. július 28. csütörtök, 18:36

Májusban a Millenáris Parkban rendezték az Innováció 2011 kiállítást. A kiállítás célja, hogy a jövő nemzedéke megismerje a legújabb eszközöket, amelyek a tanulást, tanítást megkönnyítik és még hatékonyabbá és vonzóbbá teszik. Diákjaink a "Gondolkodj, tervezz, építs, programozz, tesztelj című tehetséggondozó projekt keretei között, az Oktatásért Közalapítvány támogatásával utazhattak a kiállításra. A kiállítás adott otthont az országos informatikai versenyek díjátadó ünnepségének is, ahol az ország lfjú informatikusai között iskolánkból Bálint Karola 9.f osztályos tanuló vehette át versenyeken elért eredményeiért az oklevelet és tárgyjutalmat. 

A szervezők  tárlatvezetés keretében körbevezették a tanulókat a kiállításon és bemutatókon, majd szabadfoglalkozásként játszhattak a gyerekek a helyszínen található érdekes játékokkal, és sok egyéb információtechnológiai újdonságot is kipróbálhattak.
 A galéria képei felidézik a kiállítás hangulatát.

 


eXTReMe Tracker