Köszönjük!


BJGmeteo

Versenysikerek magyar nyelv és irodalomból
2011. december 17. szombat, 22:45

A Bolyai Csapatversenyt 2005 ősze óta rendezik meg magyar nyelv és irodalomból is 3-8. osztályos diákok évfolyamonként szerveződő 4 fős csapatai számára. Iskolánk 3 csapata a Bács-Kiskun és Csongrád megyei nevezők csoportjában versenyzett. Az egyik 8.-os csapatunk a tavalyi évhez hasonlóan ismét Kecskeméten vehette át jutalmát az ünnepélyes díjkiosztón, 3 ponttal lemaradva a legjobbaktól 5. helyezést értek el. A csapat tagjai Márton Katalin, Nagyistók Edit, Palásti Sára, Szabó Anett.

Iskolánk másik két csapata is eredményesen szerepelt a versenyen, a csapatok tagjai : Bódi Krisztina, Kiss Bettina, Polyák Barbara, Szalay Anna, a 6.-os csapat: Cseri Nóra, György Ágota, Giricz László, Berkes Péter. A 6.-osok felkészítője Postáné Pető Györgyi tanárnő volt, a 8.-osoké Kissné Kocsis Marianna tanárnő.

 

December 3-án a szentesi Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolában rendezték meg a Wass Albert Szavalóversenyt, ahol iskolánk 8. osztályos tanulója, Nagyistók Edit 1. helyezést ért el.

 

 


eXTReMe Tracker