Köszönjük!


BJGmeteo

Kézilabda eredmények
2012. március 09. péntek, 10:30

Nagyszerűen szerepeltek iskolánk kézilabda csapatai a Szentesen megrendezésre került ifjúsági kézilabda bajnokságon (1991. január 1. után születettek játszhattak). A fiúk második helyen végeztek, míg a lányok fölényesen megnyerték a tornát.

 

A leány csapat tagjai: Buzás Erzsébet 12.B; Ivicz Réka 11.D; Remzső Evelin 11.B; Sebők Nikolett 11.C; Szabó Tímea 11.B; Szalay Anna 8.F; Szalay Zita 6.F; Varga Dzsenifer ex.10.D; Varga Nikolett 10.C; Váczi Renáta 9.C.

 

 

A fiú csapat tagjai: Atkári Tamás 12.B; Atkári Zoltán 10.C; Bánfi Krisztián Bársony 11.o.; Csőke Andor Bársony 12.o.; Czimer Gábor Bársony 11.o; Erős Dániel ex.12.F; Gardalits Marcell 11.C; Németh Márk 11.A; Soós Bence ex.12.C; Szalkai Szabó Márk ex.13.Ny.;Kiss Róbert Bársony, 11.o.

Felkészítő tanár: Borda Zsolt

Eredmények - fiúk:

február 9.   Csongrádi Oktatási Központ – Horváth Mihály Gimnázium 27:20

február 16. Csongrádi Oktatási Központ – Zsoldos Ferenc Szakközépiskola 23:21
február 23. Csongrádi Oktatási Központ – Boros Sámuel Szakközépiskola 23:19
március 1.  Anonymus - Csongrádi Oktatási Központ 29:25
március 8.  Csongrádi Oktatási Központ – Pollák Antal Szakközépiskola 24:21

A döntőben (Anonymus ellen) két kezdő játékosunkat nélkülöznünk kellett sérülés miatt, az ellenfél viszont erre az egyetlen meccsre a legerősebb csapatát hozta össze. Ők nem egy iskolai csapat volt, hanem több városból, iskolából összeválogatott játékosok. Így is szoros meccset játszottunk velük. A félidőben még vezettünk, sőt a végjátékba is döntetlennel mentünk, ahol a szerencsével is hadilábon álltunk, a végére elfáradtunk és csak az utolsó percben alakult ki a több gólos különbség.

Eredmények – lányok:

március 1. Batsányi János Gimnázium – Horváth Mihály Gimnázium 29:8
március 8. Batsányi János Gimnázium – Boros Sámuel Szakközépiskola 25:12

A csapatok nem voltak egy súlycsoportban iskolánk csapatával. Mindkét meccset fölényesen megnyertük. Bátran cserélhettünk, variálhattuk a posztokat, mégsem csökkent a különbség. A lányok minden dicséretet megérdemelnek.

GRATULÁLUNK!
A kézilabda mérkőzéseken készült további fotók a testnevelés munkaközösség honlapján láthatók.

 


eXTReMe Tracker