Köszönjük!


BJGmeteo

Batsányis sikerek
2012. március 13. kedd, 22:52

Iskolánk tanulói az elmúlt hetekben több tanulmányi versenyen eredményesen szerepeltek.

Az anyanyelvünket szerető, szépségét ismerő diákok már a felkészülés alatt tapasztalhatták, hogy a magyar nyelv igényes megszólaltatása, megértése, helyesírása nagy kihívás.

A Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei fordulóján a nyolcadikosok kategóriájában Szabó Anett 8. helyezést ért el, Tóth Szimonetta 9. lett. Tanáruk Kissné Kocsis Marianna. Giricz Anna a hetedikesek mezőnyében a 11. helyezést szerezte meg, felkészítője Péter Zoltánné volt. A megyei mesemondó versenyen Nagyistók Edit 2. helyezést ért el. A „ Szép Magyar Beszéd” verseny Csongrád megyei fordulóján Deák Gabriella 12.-es tanuló a Csongrád megyei gimnazisták közül a 2. helyezést szerezte meg, így már második alkalommal képviselheti iskolánkat a győri országos döntőn. A fiatalabb korosztály városi versenyén Balogh Panka ötödikes tanulónk 2. helyezett lett, felkészítője Postáné Pető Györgyi. Nagyistók Edit 1. helyezést ért el, így a kisújszállási országos döntőben a tavalyi évhez hasonlóan újra szerepelhet batsányis diák. Nagyistók Edit és Deák Gabriella felkészítő tanára Kissné Kocsis Marianna. Tanulóinknak gratulálunk kiemelkedő teljesítményükhöz, az országos megmérettetéshez jó felkészülést, eredményes szereplést kívánunk.

 

 


eXTReMe Tracker