Köszönjük!


BJGmeteo

Elsősegélynyújtó verseny a Batsányiban
2012. március 30. péntek, 09:33

A Magyar Vöröskereszt által 41. alkalommal meghirdetett Országos Felmenőrendszerű Elsősegélynyújtó Verseny és a Csecsemőgondozási Verseny Csongrád területi fordulója 2012. március 27-én diáknappal összekötve került megrendezésre iskolánkban.

Az elsősegélynyújtó versenyben gyermek kategóriában a kilenc induló közül első lett a gimnázium Kor Ház csapata. tagjai: Giricz Anna, Kátai Ádám, Major Dávid 7.F, Horváth Chiara, Kovács Márton 5.F osztályos tanulók.

Az ifjúsági kategória Vandálok csapatának tagjai: Horváth Vanda, Kincses Fanni 9.F, Hegedűs Nóra, Varga-Dudás Ilona, Pintér Vanda 10.B osztályos tanulók.

Diákjainknak és felkészítőiknek gratulálunk, és a sok sikert kívánunk a verseny következő fordulójához.

Részletes beszámoló és eredmények a Magyar Vöröskereszt Csongrád Megyei Szervezetének honlapján olvasható.
A versenyen készült többi fotó a Magyar Vöröskereszt Csongrád Megyei Szervezetének galériájában tekinthetők meg.

 

 


eXTReMe Tracker