Köszönjük!


BJGmeteo

Megyebajnok a Gimnázium labdarúgó csapata!
Írta: Borda Zsolt   
2012. április 19. csütörtök, 08:05

Nagyszerű eredményt ért el iskolánk fiú kispályás labdarúgó csapata a Csongrád megyei középiskolás diákolimpián.

 Veretlenül, még gólt sem kapva megnyerték a tornát! A megyei döntőbe a februárban lezajlott szentesi elődöntőből kerültek be. A benevezett megyei iskolákat három csoportba osztották az elődöntőbe és a csoportgyőztesek küzdhettek meg a bajnoki címért.


Itt először egy nagy szegedi iskola ellen játszottak (Vasvári Pál, Kőrösy József, Krúdy Gyula Szakközépiskola összevont csapata). A végeredmény: Batsányi János Gimnázium – Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola 3 : 0. Góllövők: Horváth Lóránd, Gyöngyösi Dániel, Bátki Dániel.
A döntő mérkőzés: Batsányi János Gimnázium – Kisteleki Árpád Fejedelem Gimnázium 3 : 0. Góllövők: Bátki Dániel 2, Birk Máté.
Gratulálunk az eredményükhöz!
A csapat tagjai: Hogyor Balázs 11.B (kapus), Horváth Lóránd 12.A, Birk Máté 12.C, Bodor Bendegúz 12.C, Bátki Dániel 11.F, Gyöngyösi Dániel 11.F, Szörfi Kristóf 10.C.
Felkészítő tanár: Borda Zsolt

Az országos döntő: 2012. május 18-19-20-án lesz Szentgotthárdon. Reméljük, itt is eredményesen képviselhetik iskolánkat!

 

 


eXTReMe Tracker