Köszönjük!


BJGmeteo

Maár Éva vers- és novellaíró pályázat
Írta: Újváriné Vanó Csilla   
2012. április 19. csütörtök, 22:07

Iskolánk ötödik alkalommal rendezte meg a Maár Éva vers- és novellaíró versenyt, amit iskolánk egykori tanulójának emlékére hívott életre a fia, Rév András. Ez a pályázat azoknak a diákoknak ad lehetőséget önmaguk megmutatására, akik szívesen foglalkoznak írással. Rév András felajánlásának köszönhetően a legjobb műveket benyújtó tanulók jelentős pénzjutalomban részesülnek. Ebben a tanévben a díjkiosztó ünnepségre 2012. április 11-én került sor. Az iskola diákjainak műveiből összeállított műsor a költészet napjára szervezett rendezvénysorozat zárása volt. A tervek szerint hamarosan kötetben is kézbe vehetjük az 5 év legjobb pályamunkáit.

A táblázatokban megtalálhatóak az idei év nyertesei.

 

 


eXTReMe Tracker