Köszönjük!


BJGmeteo

Referencia-intézményi feladatok ellátására készül iskolánk
2012. április 24. kedd, 14:20

Az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program (TÁMOP-3.1.7-11/2-2011) támogatási rendszeréhez benyújtott „A csongrádi gimnázium felkészülése mintaadó oktatási tartalmak megosztására” című pályázatát az Humán Erőforrás Programok Irányító Hatósága vezetője 6 000 000 Ft összegű támogatásra érdemesnek ítélte.

 

Referencia-intézményként célunk, hogy iskolánk alkalmassá váljon oktatási területen a szakmai-módszertani szolgáltatói szerepkör ellátására:

  • területi, regionális és országos szinten változatos kínálati rendszert biztosítani az intézménylátogatásra, hospitálásra, az adaptív tanulás, az önfejlesztő gyakorlat megerősítésére
  • részt venni az intézmények nagyobb közössége számára szervezett szakmai műhelyek tartalmi kínálatának biztosításában és megvalósításában

A projekt hét hónapja alatt az előminősítés során jóváhagyott és véglegesített intézményi fejlesztési tervet valósítjuk meg. E terv továbbképzésekből, belső fejlesztő munkából, szakértői szolgáltatásokból, és tárgyi feltételeink bővítéséből tevődik össze.

Referenciaintézményként szeretnénk a régió általános és középiskolái számára bemutatni jó gyakorlataink bővülő kínálatát, referenciaértékű oktatási-nevelési módszereinket. Saját humán-erőforrásunkra támaszkodva szervezünk szakmai-módszertani konzultációkat, előadásokat, konferenciákat, és külső oktatási-nevelési rendezvényeknek is helyszínt biztosítunk.

 

 


eXTReMe Tracker